8 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ ДОНБАСУ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

І знов біля братської тихо стою,

І спогад приходить, мов тихе зітхання.

Пливе наче вічність, здобута в бою,

Хвилина мовчання...

Вересень для всіх жителів Донбасу завжди знаменувався святковими урочистостями з нагоди чергової річниці визволення нашого краю від нацистів, ушануванням ветеранів – фронтовиків, підпільників і партизанів, учасників трудового фронту, загалом усіх тих, хто бачив і пережив війну, масовими заходами в пам’ять про тих, чиї імена вибиті на обелісках. Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної світової війни. Живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, урятував світ від нацистської навали.

77-у річницю визволення Донбасу учні 8-11класів, вчителі, представники селищної ради та мешканці селища Удачного традиційно розпочали уроком мужності біля пам’ятника загиблим воїнам. Усіх присутніх зворушила інсценівка «Сповідь матері», яку виконали учні 10 та 11 класів. Діти читали вірші, покладали квіти до підніжжя пам’ятника, вшанували загиблих хвилиною мовчання. Для молодших школярів та учнів 5-7 класів було проведено інформаційно-виховні хвилинки «Ніколи не стерти пам’ять рокам…» з переглядом тематичних відеоматеріалів.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі живих та полеглих героїв того часу. Живе людська пам’ять, не старіє з роками, не тьмяніє. Вона стукає в наші серця дзвонами, попелом концтаборів, солдатськими обелісками і наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті та в тилу, загинув на окупованій території, у таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Перемоги.

/Files/images/День Донбасу 1 (1).jpg/Files/images/День Донбасу 5.jpg

/Files/images/День Донбасу 2.jpg

/Files/images/День Донбасу 7 (1).jpg

/Files/images/День Донбасу 8.jpg

/Files/images/День Донбасу 7 (2).jpg

/Files/images/День Донбасу 9.jpg

/Files/images/день Донбасу 11.JPG

/Files/images/День Донбасу 12.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.