Уроки мужності до Дня пам`яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Горить свіча і пам’яті сльоза
Додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.

29 серпня ми вшановуємо тих, хто проявив мужність, сміливість, силу духу та віддав своє життя у боротьбі за нашу свободу та незалежність. Заходи з відзначення цієї пам’ятної дати було продовжено у вересні. Так в Удачненській школі з 7 по 11 вересня проведено уроки мужності та пам’яті: «Пам’ятаємо заради майбутнього» (5 клас), «Хоробрі серця» (6 клас), «Герої не вмирають, їх подвиг вічно житиме в серцях» (7 клас), «Іловайськ. Трагічні сторінки сучасності» (8 клас), «Твоє життя, солдате, подвиг» (9 клас), «Ми – майбутнє України» (10 клас), «Герої не вмирають… Просто йдуть…» (11 клас).

Учні стали учасниками пізнавальних бесід про необхідність та важливість військової служби для захисту рідної країни, переглянули відеопрезентації, відеоролики, документальні та художні фільми, присвячені подвигу українських військових і найтрагічнішій події сучасної України – Іловайському котлу.

На шкільному спортивному майданчику зі штучним покриттям серед юнаків 10-11 класів було проведено змагання із класичного жиму.

Вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, є надзвичайно важливим для майбутнього нашої країни. Тож пам’ятаймо, що без глибокого відчуття патріотизму, самовідданості та любові до рідної землі, неможливо побудувати сильну, самостійну та успішну державу, за щасливе майбутнє якої й досі гинуть наші співвітчизники!

/Files/images/Деннь захисника 5.jpg /Files/images/День захисника 4 (1).jpg /Files/images/Днь захисника 6.jpg

/Files/images/День захисника 4 (2).jpg /Files/images/День захисника 4 (4).jpg /Files/images/День Захисника.jpg

/Files/images/День захисника7 (3).jpg /Files/images/День захисника7 (2).jpg /Files/images/День захиника 16.jpg

/Files/images/Деньзахисника 15.jpg /Files/images/День захисника 13.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 71

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.