У нашій школі діє учнівське самоврядування "Успіх" .

/Files/images/рролл.jpg

Учнівське самоврядування забезпечує залучення учнів до діяльності колективу, суспільства. Виховує в учнів високі моральні якості, вміння співпрацювати на принципах рівності, гласності, демократизму.

Мета і завдання :

  • Різнобічно розвиватися, самовдосконалюватися, самореалізуватися на благо учнів, школи, родини, малої батьківщини, народу України.
  • Забезпечувати й захищати права та інтереси учнів на основі виконання правил і законів школи.
  • Виховувати почуття відповідальності,свідоме ставлення до участі у розв’язанні важливих проблем шкільного життя, опановувати науку управління.
  • Сприяти реалізації інтересів, можливостей, бажань дітей.
  • Забезпечувати узгодженість інтересів учнів та дорослих.

Діти - учасники життя , а не сторонні спостерігачі. Учнівське самоврядування живе за принципом "Пропонуй! Організовуй! Виконуй!"В 2016 році учні нашої школи обрали ЧАРЧЕНКО ЄЛИЗАВЕТУ Президентом шкільного самоврядування "Успіх".


Президент і його команда буде і надалі продовжувати справу своїх старших друзів - планувати і вирішувати питання навчання та дозвілля, заняття спортом та приділяти велику увагу національно-патріотичному вихованню учнів.

/Files/images/Малюнок2.jpg


В приміщенні районної бібліотеки 25 листопада 2016 року відбулося засідання районної ради старшокласників, куди були запрошені лідери учнівського самоврядування та педагоги-організатори. Від нашої школи в засідання прийняла участь наш Президент,учениця 7 класу, ЧАРЧЕНКО ЄЛИЗАВЕТА.

В раді старшокласників Єлизавета очолила комітет " Центр здоров`я"

/Files/images/imageааа.jpg

/Files/images/image (1).jpg /Files/images/доопро.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 735

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.